@imath.kiev.ua
Інститут
Історія інституту
Видатні вчені
Сторінки пам'яті
Захист дисертацій
Конкурси на посади
Науково-організаційна робота
Контакти
Відділи
Співробітники
Наукові дослідники
Аспіранти та докторанти
Почесні дослідники
Асоційовані дослідники
Технічний персонал
Події
Сервер подій
Сервер відеоконференцій
Семінари (архів)
Конференції (архів)
Курси з математики
Аспірантура
Lecturing
Рада мол. вчених
Сайт ради
Профспілка
Бібліотека
MathSciNet
Лінки
Публікації
Онлайн
ІМ у ЗМІ
Сівак Андрій Григорович
Сівак Андрій Григорович
Загальна інформація
Наукова інформація (CV)
Публікації
Публікації
Шарковський О.М., Бондарчук В.С. і Сівак А.Г. «Локально максимальні атрактори розтягуючих динамічних систем». Український математичний журнал, т. 76, No. 1, 2024, с. 17-30.
Усі права захищені © 2007 Інститут Математики