Співробітники
Бакан А.Г.
Пожарська К.В.
Романюк А.С.
Романюк В.С.
Савчук В.В.
Сердюк А.С.
Соколенко І.В.
Стасюк С.А.
Степанюк Т.А.
Шидліч А.Л.
Янченко С.Я.
Колишні співробітники
Буслаєва С.Ф.
Войтович В.А.
Гаврилюк В.Т.
Голуб А.П.
Дерев'янко Н.В.
Дзядик В.К.
Задерей П.В.
Коновалов В.М.
Конограй А.Ф.
Кушпель О.К.
Мельник Ю.І
Миронюк В.В.
Мусієнко А.П.
Овсій Є.Ю.
Ремез Є.Я.
Степанець О.І.
Шевчук І.О.
|
МЕЛЬНИК
Юрій Іванович
10.VI.1947-02.IX.1993
Мельник Юрій Іванович народився 10.06.1947 р. у м. Києві. Доктор фіз.-мат. наук (1990 р.) Закінчив механіко-математичний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка (1970 р.). У 1972-1975 рр. навчався в аспірантурі Інституту математики НАН України. У 1976-1993 рр. працював в Інституті математики НАН України у відділі теорії функцій.
Наукові дослідження стосувалися теорії функцій дійсної та комплексної змінної, теорії зображення регулярних функцій рядами експонент. Мельник Ю.І. розробив новий метод ефективної побудови цілих функцій деяких класів з заданими тонкими асимптотичними властивостями. Дослідив властивості рядів експонент для функцій, які регулярні у відкритих опуклих многокутниках і володіють певними граничними властивостями. Побудував розклади деяких класів функцій, які є регулярними у відкритих опуклих многокутниках, в суми періодичних функцій із збереженням класу. Побудував теорію наближення за допомогою експоненціальних поліномів деяких класів функцій регулярних у відкритих опуклих многокутниках.
Помер 2 вересня 1993 р. у м. Києві.
Вибрані публікації
- Мельник Ю.И. Прямые теоремы приближения регулярных в выпуклых многоугольниках функций экспоненциальными полиномами в интегральной метрике. Укр. мат. журн. 1988, 40 (5), 584-591.
- Мельник Ю.И. О скорости сходимости рядов экспонент, представляющих регулярные в выпуклых многоугольниках функции. Укр. мат. журн. 1985, 37 (6), 719-722.
- Мельник Ю.И. О конструктивном построении рядов Дирихле регулярных функций. Мат. заметки 1980, 27 (3), 391-397.
- Мельник Ю.И. К вопросу о представлении регулярных функций рядами Дирихле. Мат. заметки 1977, 21 (5), 641-651.
- Мельник Ю.И. О представлении регулярных функций рядами Дирихле в замкнутом круге. Мат. сб. 1975, 97 (4), 493-502.
|